Dane teleadresowe:

Stomatologiczny Nzoz Zamenhofa

ul.Zamenhofa 27
65-186 Zielona Góra
Telefon: 683253814

www.
e-mail:

Godziny otwarcia:

Pn-Pt: 10:00-17:00
Sobota: 10:00-14:00

Olsztyn

Stomatologiczny Nzoz Zamenhofa

Stomatologiczny Nzoz zamenhofa  – poradnia stomatologiczna działająca na terenie miasta Zielona Góra. Zakontraktowaną usługą tej placówki jest: Leczenie stomatologiczne(średni limit świadczeń)
W poradni dentystycznej refundowany jest kompleksowy zakres usług dentystycznych w ramach świadczeń zakontraktowanych z NFZ: Profilaktyczne świadczenia dentystyczne. Stomatologiczny Nzoz „zamenhofa”. zawiera dwa gabinety specjalistyczne. W skład tych poradni wchodzą: Poradnia Stomatologiczna Dla Dzieci, Poradnia Stomatologiczna.
Rejestracja osobista, telefoniczna lub za pośrednictwem osoby trzeciej obsługuje od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia. W celu rejestracji do specjalisty niezbędne są: dowód osobisty, dokument skierowania do specjalisty wystawione przez lekarza rodzinnego, weryfikacja w systemie eWUŚ.

W naszej ofercie znajdą Państwo pełen wachlarz usług z zakresu stomatologii. Zajmuje się kompleksowym leczeniem i dbaniem o zdrowie jamy ustnej. Oferujemy Państwu najwyższy standard opieki stomatologicznej w nowoczesnych, klimatyzowanych gabinetach i miłej, bezstresowej atmosferze. Dbając o zadowolenie naszych klientów i najwyższą jakość świadczonych przez nas usług, śledzimy na bieżąco nowości na rynku dentystycznym. Wszystkie zabiegi są oparte o najnowocześniejsze światowe technologie i techniki dentystyczne oraz są wykonywane na materiałach i urządzeniach wiodących i najlepszych marek sprzętu medycznego, takich jak np wybielanie nakładkowe żelem Dr Martin Schwarz Expert . Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i przyjrzenia się bliżej usługom, świadczonym przez nas.

DLA PACJENTA – PRZED WIZYTĄ

Oto kilka wskazówek co powinieneś zrobić przed wizytą u stomatologa:

 1. Jeżeli to Twoja pierwsza wizyta u nowego specjalisty zadbaj o przeniesienie dokumentów medycznych ze starego gabinetu do nowego.
 2. W gabinecie w którym jesteś pierwszy raz dentysta może poprosić Cię o wypełnienie karty pacjenta w formie ankiety. Zazwyczaj taka ankieta zawiera podstawowe informacje na temat Twojego zdrowia, aby zaoszczędzić czas, możesz się już zastanowić nad historią swoich chorób.
 3. Sprawdź przed wyjściem czy masz przy sobie dowód osobisty – może być on potrzebny np. do spisania numeru PESEL lub potwierdzenia ubezpieczenia zdrowotnego.
 4. Przed wizytą zadbaj o higienę jamy ustnej – umyj zęby i oczyść je nicią dentystyczną.
 5. Poinformuj stomatologa o ostatnich zmianach w stanie zdrowia, które nie są związane z zębami. Jeśli jesteś w ciąży koniecznie powiedz o tym.
  Jeżeli bierzesz jakieś leki na inne schorzenia również powiedz o tym dentyście.

DLA PACJNTA – PO WIZYCIE

Wskazania do stosowania po zabiegach / ekstrakcji:

 1. Leki przyjmować według wskazań lekarza
 2. Utrzymywać należytą higienę jamy ustnej
 3. Obowiązkowa wizyta kontrolna w wyznaczonym przez lekarza terminie
 4. Zakaz wydmuchiwania nosa, kichania itp.
  (szczególnie dotyczy pacjentów po zabiegach przy/ na zatoce szczękowej)
 5. W dniu zabiegu nie narażać się na żaden wysiłek fizyczny
 6. Tampon trzymać zagryziony przez ok. 30 minut
 7. Nie pić i nie jeść przez 2 godziny
 8. Nie płukać intensywnie jamy ustnej
 9. Nie palić papierosów
 10. Można zastosować zimny okład przez 2-3 dni
 11. W przypadku komplikacji skontaktować się z lekarzem prowadzącym

 

.