Dane teleadresowe:

AptekaMini

ul. Skłodowskiej-Curie 3
80–210 Gdańsk
Telefon:22 100-40-94

www.aptekamini.pl
e-mail: info @ aptekamini.pl

FB

Godziny otwarcia:

Pn-Pt: 00:00-24:00
Sob-Niedz.: 00:00-24:00

Gdańsk

AptekaMini.pl

AptekaMini jest kolejnym przedsięwzięciem rodzinnej firmy PATI, która rozpoczęła swoją działalność na rynku trójmiejskim w 1998 roku i od tego czasu konsekwentnie się rozwija. Oprócz apteki internetowej prowadzi również apteki stacjonarne w atrakcyjnych lokalizacjach.Apteka Internetowa MINI jest naszą odpowiedzią na wciąż rosnące zapotrzebowanie coraz szerszej grupy klientów sklepów internetowych, dla których zakupy przez Internet stały się codziennością. Przez dwa lata działalności na rynku zdobyliśmy zaufanie i sympatię dużej liczby pacjentów. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowany personel, który jest do Państwa dyspozycji. Dynamiczny rozwój firmy gwarantuje wysoką jakość i bogatą ofertę produktów w konkurencyjnych cenach. Jesteśmy gotowi sprostać wysokim oczekiwaniom naszych odbiorców!

Wygodne zakupy w taniej aptece internetowej

Oferta Apteki MINI jest jedną z najkorzystniejszych cenowo wśród aptek internetowych. Niezależnie od tego, czy mieszkają Państwo na wsi czy w dużym mieście, wystarczy złożyć zamówienie za pośrednictwem sieci, a już nawet następnego dnia listonosz bądź kurier dostarczy Państwu paczkę z zamówionymi produktami pod wskazany adres. Jako dynamicznie rozwijająca się apteka w sieci, staramy się wychodzić naprzeciw nowoczesnemu stylowi życia, który w dużym stopniu jest podporządkowany ciągłemu brakowi czasu. To właśnie dlatego, dostrzegając potrzeby współczesnych pacjentów, zdecydowaliśmy się uruchomić aptekę on-line. Dzięki temu, aby zamówić leki bez recepty, suplementy diety czy nowoczesne dermokosmetyki, nie muszą Państwo wychodzić z domu, szukać miejsca parkingowego czy czekać w kolejce. Zakupy w naszej aptece w sieci to przede wszystkim wygoda i oszczędność.

Jakie produkty oferuje nasza apteka online?

Nasza apteka z każdym dniem poszerza asortyment o coraz to nowe produkty, aby spełnić oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. W stałej sprzedaży posiadamy szeroką gamę leków dostępnych bez recepty, które umożliwiają samodzielne zwalczanie wielu różnego rodzaju chorób i łagodzenie uciążliwych dolegliwości. Są to między innymi preparaty przeciwbólowe, przeciwzapalne, dermatologiczne, przeciwhistaminowe, stomatologiczne, na choroby dróg moczowo-płciowych czy przeznaczone do eliminowania wzdęć i zaparć.  Jako wiodąca apteka online, wszystkim klientom zapewniamy także dostęp do najnowocześniejszych dermokosmetyków, przeznaczonych do pielęgnacji twarzy, ciała oraz włosów. Są to preparaty o wyjątkowo łagodnym działaniu, które nie podrażniają i nie wysuszają skóry. W asortymencie posiadamy wyselekcjonowane dermokosmetyki sprawdzonych polskich i zagranicznych marek, takich jak Bioderma, Vichy, Iwostin, Emolium czy Pharmaceris. W ofercie znajdziecie również Państwo wybielacze do zębów  Dr. Martin Schwarz Home Comfort +.

AptekaMini.pl – miejsce przyjazne dla pacjentów

Uruchomiona przez nas apteka on-line jest miejscem przyjaznym dla wszystkich pacjentów, umożliwiając wygodne zamawianie produktów o każdej porze dnia i nocy, przez siedem dni w tygodniu. Kupowanie leków, suplementów diety czy innych wyrobów jest u nas w pełni bezpieczne, dzięki licznym procedurom bezpieczeństwa oraz rygorystycznie przestrzeganym normom jakości wysyłanych paczek z artykułami farmaceutycznymi.

AptekaMini.pl to najlepsza apteka internetowa, której główną ideą od samego początku działalności jest profesjonalna obsługa klientów i spełnianie ich indywidualnych oczekiwań. Zapewniamy dostęp do szerokiej gamy leków, starając się całą swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystywać w pomocy pacjentom w doborze produktów odpowiednich do ich chorób i dolegliwości.

Serdecznie zapraszamy i życzymy Państwu udanych zakupów.

Zespół aptekamini.pl.