Dane teleadresowe:

ANNA DENTAL CLINIC

ul. Szeroka 119/120
Gdańsk
Telefon:

+ 48 58 300 01 94
+ 48 795 439 660
+ 48 58 305 26 60

www.annadentalclinic.com
e-mail:gabinet@annadentalclinic.com

FB

Godziny otwarcia:

Pn-Pt: 10:00-17:00
Sobota: 10:00-14:00

Olsztyn

ANNA DENTAL CLINIC

Nasz gabinet jest wyposażony w urządzenia będące najnowszymi osiągnięciami technologicznymi. Posiadamy również własne duże laboratorium dentystyczne, co pozwala nam zaoferować wszelkie usługi dentystyczne: od okresowych badań po całkowitą zmianę wyglądu uzębienia w celu uzyskania pięknego uśmiechu. Jesteśmy staranni i delikatni, zdajemy sobie sprawę z wagi zdrowego uśmiechu. Zapraszamy do skorzystania z oferty dr Sarzyńskiej.

Dzięki naszej wiedzy i wysokim kwalifikacjom uzyskanym na szkoleniach, możemy przywrócić zębom wszelkie funkcje oraz estetyczny wygląd.

Oferujemy zakładanie koron, implantów, mostów, licówek, wkładów i nakładów koronowych, całkowitych i częściowych protez.

Leczymy TMD – problemy stawu (zawiasu) szczękowego, uszkodzenia wypadkowe, wykonujemy rekonstrukcje po nowotworach jamy ustnej i prowadzimy stałą opiekę pozabiegową.

Wielu naszych pacjentów wymaga kompleksowej obsługi, więc naszym zadaniem jest postawienie właściwej diagnozy i dokładne zrozumienie ich potrzeb. Przedstawiamy im ryzyka i korzyści poszczególnych zabiegów i opcji, więc pacjenci mogą podjąć świadomą decyzję dotyczącą ich uzębienia.

Lek.Stom. Anna Sarzyńska

 

Opis:

Zakres naszych usług:
stomatologia zachowawcza i profilaktyka
higienizacja i wybielania prepratami Dr. Martin Schwarz Home Comfort + , Expert 20% ,Expert 38%
licówki porcelanowe
implanty zębowe ,korony i mosty porcelanowe
leczenie paradontozy (dziąsła) i endodoncja (leczenie kanałowe pod mikroskopem)
rekonstrukcja i projektowanie uśmiechu, stomatologia estetyczna
chirurgia stomatologiczna
własne laboratorium dentystyczne

Własne, w pełni wyposażone laboratorium dentystyczne czyni naszą klinikę wyjątkową i dzięki niemu oferujemy dopasowane do indywidualnych potrzeb, trwałe i najnowocześniejsze rozwiązania w przystępnych cenach. Nasi dentyści odpowiedzą na każde twoje pytanie i zaproponują najlepsze rozwiązanie, z którego będziesz zadowolony.

Wszystkie zabiegi są oparte o najnowocześniejsze światowe technologie i techniki dentystyczne oraz są wykonywane na materiałach i urządzeniach wiodących i najlepszych marek sprzętu medycznego, takich jak żel  Dr. Martin Schwarz Expert. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i przyjrzenia się bliżej usługom, świadczonym przez nas.

Pozdrawiamy,

Anna Grodzka-Sarzyńska i Jerzy Lasowski